Tesettür Mayo Modellerinde Trendleri

0 5

Plaj modasında trendler her geçen sene değişim göstermektedir. Üstelik plajlarda özellikle son yıllarsa tesettürlü olan hanımlar da kendilerini rahat bir şekilde göstermeye başlamışlardır. Özellikle tasarlanan İslami otellerin plajlarında daha rahat eden hanımlar böyle alanları tercih etmektedir. Bu da otomatik olarak tesettür mayo sektörünün kendini geliştirmesine olanak tanımış olmaktadır. Artık ister mağazalardan ister internet üzerinden pek çok farklı model temin edilebilmektedir.

Yarı Tesettür Mayolar

Tesettür ya da yarı tesettür olması fark etmeksizin mayolarda trendler hemen her sene değişim göstermektedir. Değişimler ilk olarak renkler üzerinden fark edilmektedir. artık daha canlı renklerin satışının yüksek olduğu bilinmektedir. Aynı şekilde ürünlerin kalitesinde de ciddi bir değişim yaşanmıştır. Çoklu parça olarak satışı yapılan mayolar su içerisinde şişme yapmadıkları gibi hızlı şekilde kuruyarak kullanıcılarının kendilerini rahat hissetmelerini garanti altına almaktadır.

Tesettür olan mayo modelleri denince akla ilk olarak gelen şeylerden biri de bone modelleridir. Boneler genel manada mayo takımlarının içerisinden çıkmaktadır. Fakat elde edilen görüntü yüzünden tesettürlü hanımlar takımları bu şekilde kullanmak istememektedir. Siz de bu grup içerisinde yer alanlardan iseniz mayo takımlarınıza uygun yazlık şapkaları bonelerinizin üzerine takabilirsiniz. Üstelik bahsedilen şapka modelleri mayoların satışının yapıldığı internet sitelerinde ve mağazalarda çoktan yerini almış durumdadır. Benzer durumlar yarı tesettür olarak tanımlanan mayolar için de geçerlidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.