Tesettür Elbise Modelleri

0 28

Tesettür giyimi tercih edenler için son zamanlarda alternatifler giderek artmaya başlamıştır. Pek çok marka gelen talep çerçevesinde tesettürlü hanımlara özel üretimler yapmaktadır. Bu sayede tesettür elbise olsun diğer parçalar olsun eklemelere ihtiyaç duyulmadan doğrudan kullanılabilmektedir. Üstelik bahsedilen parçalar alternatifli olarak üretilmektedir. Yani hanımlar ihtiyaçlarına göre şık veyahut daha rahat olan modelleri satın alabilmektedir.

Tesettürlü olan hanımlar için feraceler de elbiseler kadar vazgeçilmez ürünlerden biridir. Piyasada yer alan tesettür ferace modelleri ister günlük yaşamda ister şık davetlerde kullanılabilmektedir. Bu durum modellerin çeşitli olmasından ileri gelmektedir. Markalar sade bir fermuarı olan feraceler ürettikleri gibi boncuk ve taş işlemeli olanları da üretmektedir. Son bir yıl içerisinde üç boyutlu desenlere sahip olan feracelere olan ilginin de giderek arttığından bahsedilmesi mümkündür.

Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler de tesettürlü olan hanımların dolaplarında yer alan parçalar arasında gösterilmektedir. Tesettür tunik kombin yapılması basit olması nedeni ile tercih edilmektedir. Tuniklerde isteklere göre farklı boy alternatifleri bulunmaktadır. Dileyenler hemen diz üzerinde olanları dileyenler ise bileğe kadar inenleri bulabilmektedir. Ürünlerin temin edilmesi için sadece mağazalara gidilmesi gibi bir şart artık bulunmamaktadır. Artık yerel üretim yapan girişimciler bile internet üzerinden müşterilerine ulaşmaktadır. Bu sayede en özel butiklerin ürünleri de klasik mağaza zincirlerinin ürünleri de adresi teslim olarak güvenilir şekilde alınabilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.